אודותינו

בכל אחד מתחומי הפעילות שלנו ישנו עקרון מנחה אחד המלווה אותנו לאורך כל הדרך, העמדת הביטחון האישי שלכם, הלקוחות שלנו בראש סדר העדיפויות.

קטה יזמות הינה חברה פרטית בעלת חוסן פיננסי וגב כלכלי איתן המתמחה בבניה רוויה למגורים אשר מאמינה בשליטה מלאה בכל תחומי פעילותה ובשל כך יוזמת ומבצעת את כלל הפרויקטים שלה באופן עצמאי.

החל בתכנון מעמיק ויסודי, דרך הקפדה עיקשת על איכות ביצוע גבוהה ועד לשימוש בחומרים איכותיים ליצירת הגימור המושלם – כל זאת בליווי אנשי מקצוע מנוסים ואמינים, מתן שירות אישי ועמידה בלוחות הזמנים.

בכדי שתוכלו ליהנות מהתוצאה, אבל גם מהדרך אנחנו כאן בכדי לספק את השקט הנפשי שלכם.

קטה יזמות – שם שאפשר לבנות עליו

פעילות החברה

ייזום ובניה

תכנון חדשני, מיקום אטרקטיבי ואיכות ביצוע גבוהה תוך מתן שירות אישי לכל אורך הדרך. בקטה יזמות, אנו מאמינים כי זו הנוסחה המנצחת לבניית הבית הבא שלכם.

התחדשות עירונית

חברתנו מתמחה בייזום פרויקטים של התחדשות עירונית על כל גווניה. מתוך הכרת השטח והראיה הציבורית הכוללת אנו מאמינים בשיתוף פעולה וקיום שיח פורה עם בעלי הדירות והרשות המקומית על מנת לתת מענה לצרכיהם הייחודיים של כל הצדדים בכל פרויקט ופרויקט.

החזקת נכסים וקרקעות

חברתנו מחזיקה במספר רב של קרקעות ונכסים להשכרה בכל רחבי הארץ ומספקת באופן ישיר מענה אישי ומקצועי לטיפול בכל צרכי התחזוקה השוטפים ודרישות הלקוחות.

מעוניינים ליצור איתנו קשר?